Carl-Gustaf Ekberg, skulptur

Carl-Gustaf Ekberg, skulptur
Carl-Gustaf Ekberg, skulptur
Carl-Gustaf Ekberg, skulptur
Carl-Gustaf Ekberg, skulptur
Carl-Gustaf Ekberg, skulptur
Carl-Gustaf Ekberg, skulptur

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL-GUSTAF EKBERG (född 1930): Utan titel, signerad CG Ekberg, numrerad 5/15, brons, höjd med stensockel 17,5 cm, gjutarstämpel H. Bergman.

PROVENIENS: Tore Wretman

673939

2019-09-29