Waldemar Lindström figurin Rörstrand

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WALDEMAR LINDSTRÖM, figurin, porslin, Rörstrand, 1900-talets början, i form av räv, längd ca 37 cm

Ett öra med nagg

673942

2019-09-04