Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

BOKHYLLA / SKÅP, 1950/60-tal, fanérat i teak, märkt Peterson & Nilson, Stockholm, nedfällbar skrivskiva samt låda och fack, nederdel med 6 lådor skjutdörrar med bakomliggande hyllinredning, höjd ca 148, 128x43 cm, nyckel finns

Zustandsbeschreibung

Smärre fanérskador, blekta partier

673944

2019-09-04