Bokhylla
Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BOKHYLLA / SKÅP, 1950/60-tal, fanérat i teak, märkt Peterson & Nilson, Stockholm, nedfällbar skrivskiva samt låda och fack, nederdel med 6 lådor skjutdörrar med bakomliggande hyllinredning, höjd ca 148, 128x43 cm, nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Smärre fanérskador, blekta partier
673944
2019-09-04