Veikko Marttinen oljemålning

Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning

Klubbat för:

1 050 EUR

800 EUR

VEIKKO MARTTINEN (1917-2003) Bar vid stranden, signerad samt daterad -63, olja på duk, 40x70 cm

673950

2019-11-03