Veikko Marttinen oljemålning

Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning
Veikko Marttinen oljemålning

Klubbat för:

2 000 EUR

2 500 EUR

VEIKKO MARTTINEN (1917-2003) Fiolflicka, signerad samt daterad -65, olja på pannå, 100x65 cm

673951

2019-11-03