Lennart Segerstråle målning

Lennart Segerstråle målning
Lennart Segerstråle målning
Lennart Segerstråle målning
Lennart Segerstråle målning
Lennart Segerstråle målning
Lennart Segerstråle målning
Lennart Segerstråle målning
Lennart Segerstråle målning

Klubbat för:

1 350 EUR

Utropspris

1 500 EUR

LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975) Svanar i solljus, signerad Åland samt daterad 1914, olja och gouache på papper, 30x46 cm

673959

2019-12-04