Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS-UNO ÖSTERMAN (1900-tal): Ejder ("Åda"), bemålat trä, i form av ejderhona, signerad och daterad Lars-U. Österman 1986, längd 48 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
673963
2019-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här