Lars-Uno Österman, skulptur

Lars-Uno Österman, skulptur
Lars-Uno Österman, skulptur
Lars-Uno Österman, skulptur
Lars-Uno Österman, skulptur
Lars-Uno Österman, skulptur
Lars-Uno Österman, skulptur

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS-UNO ÖSTERMAN (1900-tal): Ejder ("Åda"), bemålat trä, i form av ejderhona, signerad och daterad Lars-U. Österman 1986, längd 48 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

673963

2019-09-29