Alexander Calder litografi

Alexander Calder litografi
Alexander Calder litografi
Alexander Calder litografi
Alexander Calder litografi
Alexander Calder litografi
Alexander Calder litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALEXANDER CALDER, efter, "Joys of the Neophyte, from La Mémoire Elémentaire", färglitografi, tryckt signatur, numrerad 139/300, bladmått ca 72x52 cm

673969

2019-09-13