Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, 6-armad, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, elektrifierad, diameter ca 50, total höjd ca 90 cm

Bruksslitage, några prismor med nagg, funktionen garanteras ej

673985

2019-09-04