Etagere

Etagere
Etagere
Etagere
Etagere
Etagere
Etagere
Etagere
Etagere
Etagere
Etagere

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ETAGERE, 1800/1900-talet, fanerad, 4 hyllplan samt spegel höjd ca 147 samt 98x40 cm

Bruks och åldersslitage

673993

2019-09-04