Spegel sengustaviansk
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, sengustaviansk, dekor i pastellege, förgylld och bemålad, med lacksigill Örebro Hallstämpel, 1800-talets början, delat glas, ca 93x49 cm
Senare förgyllning/bemålning, slitage, smärre bortfall
674009
2019-09-05