Spegel sengustaviansk

Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, sengustaviansk, dekor i pastellege, förgylld och bemålad, med lacksigill Örebro Hallstämpel, 1800-talets början, delat glas, ca 93x49 cm

Senare förgyllning/bemålning, slitage, smärre bortfall

674009

2019-09-05