Barbro Gustafsson oljemålning

Barbro Gustafsson oljemålning
Barbro Gustafsson oljemålning
Barbro Gustafsson oljemålning
Barbro Gustafsson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARBRO GUSTAFSSON (född 1936): "Att gå förbi", signerad och daterad Barbro Gustafsson -89, olja på duk, ca 71x81 cm

674023

2019-09-05