Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
CHIFFONJÉ, slutet av 1800-talet, gustaviansk stil, mahognyfanér, beslag i mässing, invändigt med lådinredning, höjd 122 cm,111x50, nycklar finns
Bruksslitage
674026
2019-09-04