LG Lundberg färgserigrafi

LG Lundberg färgserigrafi
LG Lundberg färgserigrafi
LG Lundberg färgserigrafi
LG Lundberg färgserigrafi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LG LUNDBERG (född 1938): Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1984, numrerad 15/100, färgserigrafi, ca 120x80 cm

674038

2019-09-05