Kockrock Tore Wretman

Kockrock Tore Wretman
Kockrock Tore Wretman
Kockrock Tore Wretman
Kockrock Tore Wretman

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOCKROCK, vit med blå krage med svenska flaggan, på livet broderat Tore Wretman

PROVENIENS: Tore Wretman

bruksslitage

674047

2019-09-29