Kockrock Tore Wretman

Kockrock Tore Wretman
Kockrock Tore Wretman
Kockrock Tore Wretman
Kockrock Tore Wretman

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOCKROCK, vit med med svenska flaggan på kragen, på livet broderat Swedish Chefs Association Tore Wretman samt dess logga

PROVENIENS: Tore Wretman

bruksslitage

674051

2019-09-29