Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Svenskt smörgåsbord, signerad och daterad Stig Claesson -75, tusch på papper, 43,5x55 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
674064
2019-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här