Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KLOCKA OCH MODELLBILAR, 1950-tal, bordsur Bayard Kalle Anka, 3 fordon, grussamlare samt släpvagn från Diny och Tekno
Slitage, skador, förpackningar medföljer
674067
2019-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här