Klocka och modellbilar

Klocka och modellbilar
Klocka och modellbilar
Klocka och modellbilar
Klocka och modellbilar
Klocka och modellbilar
Klocka och modellbilar
Klocka och modellbilar
Klocka och modellbilar
Klocka och modellbilar
Klocka och modellbilar
Klocka och modellbilar
Klocka och modellbilar
Klocka och modellbilar
Klocka och modellbilar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KLOCKA OCH MODELLBILAR, 1950-tal, bordsur Bayard Kalle Anka, 3 fordon, grussamlare samt släpvagn från Diny och Tekno

Slitage, skador, förpackningar medföljer

674067

2019-09-04