Klubbat för:
65 EUR
300 EUR
JUHA SOISALO (1941-2016): 3 st, olika motiv, signerade samt daterade -89, -90, -91, numrerade 69/100, 62/100, 52/100, bladstorlek 77x62, 85x62, 79x62 cm
oinramade
674085
2019-09-04