Juha Soisalo 3 st serigrafier

Juha Soisalo 3 st serigrafier
Juha Soisalo 3 st serigrafier
Juha Soisalo 3 st serigrafier
Juha Soisalo 3 st serigrafier
Juha Soisalo 3 st serigrafier
Juha Soisalo 3 st serigrafier
Juha Soisalo 3 st serigrafier
Juha Soisalo 3 st serigrafier
Juha Soisalo 3 st serigrafier
Juha Soisalo 3 st serigrafier
Juha Soisalo 3 st serigrafier
Juha Soisalo 3 st serigrafier
Juha Soisalo 3 st serigrafier
Juha Soisalo 3 st serigrafier

Klubbat för:

65 EUR

300 EUR

JUHA SOISALO (1941-2016): 3 st, olika motiv, signerade samt daterade -89, -90, -91, numrerade 69/100, 62/100, 52/100, bladstorlek 77x62, 85x62, 79x62 cm

oinramade

674085

2019-09-04