Juha Soisalo 4 st serigrafier
Klubbat för:
80 EUR
Utropspris
400 EUR
JUHA SOISALO (1941-2016): 4 st olika motiv, signerade samt daterade -89, -90, -91, numrerade 70/100, HC L/L, HC XXXXVI/L, 54/100, bladstorlek 77x62, 74x58, 79x63 cm
Oinramade, ett blad med kantskada
674086
2019-09-04