Juha Soisalo 4 st serigrafier

Juha Soisalo 4 st serigrafier
Juha Soisalo 4 st serigrafier
Juha Soisalo 4 st serigrafier
Juha Soisalo 4 st serigrafier
Juha Soisalo 4 st serigrafier
Juha Soisalo 4 st serigrafier
Juha Soisalo 4 st serigrafier
Juha Soisalo 4 st serigrafier
Juha Soisalo 4 st serigrafier
Juha Soisalo 4 st serigrafier
Juha Soisalo 4 st serigrafier
Juha Soisalo 4 st serigrafier
Juha Soisalo 4 st serigrafier
Juha Soisalo 4 st serigrafier
Juha Soisalo 4 st serigrafier
Juha Soisalo 4 st serigrafier
Juha Soisalo 4 st serigrafier
Juha Soisalo 4 st serigrafier

Klubbat för:

80 EUR

Schätzwert

400 EUR

Beschreibung

JUHA SOISALO (1941-2016): 4 st olika motiv, signerade samt daterade -89, -90, -91, numrerade 70/100, HC L/L, HC XXXXVI/L, 54/100, bladstorlek 77x62, 74x58, 79x63 cm

Zustandsbeschreibung

Oinramade, ett blad med kantskada

674086

2019-09-04