Helmtrud Nyström färgetsning

Helmtrud Nyström färgetsning
Helmtrud Nyström färgetsning
Helmtrud Nyström färgetsning
Helmtrud Nyström färgetsning
Helmtrud Nyström färgetsning
Helmtrud Nyström färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

HELMTRUD NYSTRÖM (född 1939): "Fallande ängel", signerad och daterad Helmtrud Nyström 1985, numrerad 3/125, färgetsning, ca 68x53 cm

674093

2019-09-05