Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
HELMTRUD NYSTRÖM (född 1939): "Fallande ängel", signerad och daterad Helmtrud Nyström 1985, numrerad 3/125, färgetsning, ca 68x53 cm
674093
2019-09-05