Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SÄNGBORD, fanerat, jalusi, mitten av 1900-talet, höjd ca 51,5, 40x30 cm

Bruksslitage

674107

2019-09-04