Samling menyer Gastronomiska akademin
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TORE WRETMAN, samling med menyer från Gastronomiska Akademin, från bl.a. Operakällaren, Riche, Stallmästargåden, Grand Hotell, många signerade med ledamöternas namnteckningar, i 3 kasetter tillverkade av Wolfgang Bremer, kassetterna med skinnrygg och mamorerade pärmar
PROVENIENS: Tore Wretman
674114
2019-09-29