Stekfat pläter England 1800-tal
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEKFAT, Elkington, England,1800-talets andra hälft, pläter, med varmvattenbehållere, höjd 8,5, längd 48 cm
FISKFAT, nysilver, genombruten dekor, höjd 2, längd 49 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
674131
2019-09-29