Spegelbyrå jugend

Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELBYRÅ, 1900-talets första hälft, nyrenässans/blandstil, stomme fanerad med mahogny samt rot, byrån med 3 lådor, uppsats med fasettslipad spegel, beslag i mässing delvis i form av lejon, höjd (inkl. spegel) ca 200, 108x53 cm

uppsatsen sitter något löst, slitage

674139

2019-09-04