Iimari Tapiovaara Fanett

Iimari Tapiovaara Fanett
Iimari Tapiovaara Fanett
Iimari Tapiovaara Fanett
Iimari Tapiovaara Fanett
Iimari Tapiovaara Fanett
Iimari Tapiovaara Fanett
Iimari Tapiovaara Fanett
Iimari Tapiovaara Fanett
Iimari Tapiovaara Fanett
Iimari Tapiovaara Fanett

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ILMARI TAPIOVAARA, "Fanett", stolar, 3 st, Edsbyverken, 1950/60-tal, delvis bemålade, sits fanérad i ek, sitthöjd ca 43 cm

Delvis senare bemålning, brukslitage

674151

2019-09-04