Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅLAR, 2 st., tenn, 1900-tal, bär otydliga stämplar, diameter 31 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
bruksslitage
674163
2019-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här