Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BÄGARE, silver, Lorenz Georg Weis (1762-1829), Norrköping 1798, invändigt förgylld, samt förgyllning runt kanter, höjd ca 18, vikt ca 317 g
Slitage, gravyr
674171
2019-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här