Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
REY URBAN, sedelklämma, silver, Stockholm, 1997, signerad, längd ca 6.8 cm, totalvikt ca 18.4 g
Bruksslitage, ställvis mindre anlöpning
674182
2019-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här