Rey Urban sedelklämma

Rey Urban sedelklämma
Rey Urban sedelklämma
Rey Urban sedelklämma
Rey Urban sedelklämma
Rey Urban sedelklämma
Rey Urban sedelklämma

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

REY URBAN, sedelklämma, silver, Stockholm, 1997, signerad, längd ca 6.8 cm, totalvikt ca 18.4 g

Bruksslitage, ställvis mindre anlöpning

674182

2019-09-06