Yrjo Edelmann

Yrjo Edelmann
Yrjo Edelmann
Yrjo Edelmann
Yrjo Edelmann
Yrjo Edelmann
Yrjo Edelmann
Yrjo Edelmann
Yrjo Edelmann
Yrjo Edelmann
Yrjo Edelmann
Yrjo Edelmann
Yrjo Edelmann
Yrjo Edelmann
Yrjo Edelmann

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Mapp: ´Heaven and Ocean´ 2 färglitografier, signerade Y. Edelmann, nr 14/1500, passpartouts innermått 49x38,5 cm

674186

2019-09-13