Carl Fredrik Reuterswärd

Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (3) "Games: Game on yellow, Game on Blue, Game on red", monogramsignerade CFR, färglitografier, numrerade 1183/1500, bladmått vardera ca 61x45 cm

Oramade

674208

2019-09-20