Carl Fredrik Reuterswärd
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (2) "Två litografier ur serien "Games":, "Game on Blue", "Game on red", monogramsignerade CFR, färglitografier, numrerade 1181/1500, bladmått vardera ca 61x45 cm
Oramade
674248
2019-09-17