David Ahlqvist oljemålning
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
DAVID AHLQVIST (1900-1988): "Lagårdsdörren", monogramsignerad DA, olja på pannå, ca 40 x 32 cm
Kuntoraportti
674250
Päivämäärä:
2019-09-11