Klubbat för:
2 800 SEK
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), Skärgårdsmotiv från Lilla Nassa, signerad roland S, numrerad 1/210, serigrafi, ca 10,5x31 cm
674259
2019-09-05