Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), Skärgårdsmotiv från Lilla Nassa, signerad roland S, numrerad 1/210, serigrafi, ca 10,5x31 cm

674259

2019-09-05