Roland Svensson litografi

Roland Svensson  litografi
Roland Svensson  litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinter Sandhamnshålet", signerad Roland S., 1984, provtryck, bildmått ca 30x46 cm.

674287

2019-09-05