Pelle Åberg olja

Pelle Åberg olja
Pelle Åberg olja
Pelle Åberg olja
Pelle Åberg olja

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PELLE ÅBERG (1909-1964): Porträtt, signerad Pelle Åberg, olja på duk, ca 46x38,5 cm

Lös från ramen

674292

2019-09-05