Hans Lindberg. två oljemålningar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS LINDBERG (född 1928): 2 st oljemålningar, "Hönsens stilla dag" samt " tre höns", signerade Hans Lindberg, olja på pannå, mått ca 17x24, samt 20x20 cm

674297

2019-09-05