Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
CARL MAGNUS (född 1943): Komposition, signerad och daterad Carl Magnus -81, numrerad 27/90, färglitografi, ca 48,5x64 cm
674298
2019-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här