Christofle
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
7 500 SEK
CHRISTOFLE, piedestal med champagnekylare, Christofle, art deco, 1920-tal, kylare i nysilver med gravyr "Carlton Hotell", piedestal i mahogny samt nysilver, höjd ca 70, höjd på champagnekylare ca 21, diameter 19 cm
Champagnekylare med repor samt mindre stötmärket
674300
2019-09-05