Tändsticksfodral Svenskt Tenn

Tändsticksfodral Svenskt  Tenn
Tändsticksfodral Svenskt  Tenn
Tändsticksfodral Svenskt  Tenn
Tändsticksfodral Svenskt  Tenn
Tändsticksfodral Svenskt  Tenn
Tändsticksfodral Svenskt  Tenn
Tändsticksfodral Svenskt  Tenn
Tändsticksfodral Svenskt  Tenn

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANNA PETRUS, tändsticksfodral, Svenskt Tenn, Stockholm 1927, tenn, stämplad med änglamärket Svenskt Tenn A8, höjd 4, 12 x 7 cm

PROVENIENS: Stopalo

Tennet anlupet

674311

2019-09-15