Hängare 1800-talets slut

Hängare 1800-talets slut
Hängare 1800-talets slut
Hängare 1800-talets slut
Hängare 1800-talets slut
Hängare 1800-talets slut
Hängare 1800-talets slut

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄNGARE, 1800-talets slut, skulpterat trä, i form av räv klädd som jägare, krokar av horn, höjd 30,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre dekorskador

674312

2019-09-15