Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
AXEL ERDMAN (1873-1954): Stockholmsmotiv med utsikt mot gamla stan, signerad Axel Erdman, daterad 1949, olja på pannå, ca 45x38 cm
674317
2019-09-05