Geskel Saloman, oljemålning
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GESKEL SALOMAN (1821-1902): landskapsmotiv, signerad och daterad G Saloman 1895, samt intygad a tergo av Gustaf jaensson, olja på duk, mått ca 61x46 cm
Smärre tryckskador, lagningar a tergo, 2 mindre hål i duk, saknar ram
674320
2019-09-05