Reinhold Ljunggren oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006) Interiör med murad spis, signerad, olja på pannå, ca 23x32,5 cm

674326

2019-09-05