golvlampa

golvlampa
golvlampa
golvlampa
golvlampa
golvlampa
golvlampa
golvlampa
golvlampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, Cottex, 1900/2000-tal, kromad stomme, fem rörliga armar, fot av gråmönstrad marmor, etikettmärkt Cottex, höjd ca 210 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej unktionen

674336

2019-09-05