golvlampa
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, Cottex, 1900/2000-tal, kromad stomme, fem rörliga armar, fot av gråmönstrad marmor, etikettmärkt Cottex, höjd ca 210 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej unktionen
674336
2019-09-05