Klubbat för:
10 000 SEK
1 500 SEK
DRYCKESHORN, 1800-talets slut, horn med monteringar av nysilver, ställ i form av fågelklo, locket krönt av örn, höjd 68 cm
PROVENIENS: Stopalo
Slitage
674344
2019-09-15