Dryckeshorn 1800-talets slut

Dryckeshorn 1800-talets slut
Dryckeshorn 1800-talets slut
Dryckeshorn 1800-talets slut
Dryckeshorn 1800-talets slut
Dryckeshorn 1800-talets slut
Dryckeshorn 1800-talets slut
Dryckeshorn 1800-talets slut
Dryckeshorn 1800-talets slut
Dryckeshorn 1800-talets slut
Dryckeshorn 1800-talets slut

Klubbat för:

10 000 SEK

1 500 SEK

DRYCKESHORN, 1800-talets slut, horn med monteringar av nysilver, ställ i form av fågelklo, locket krönt av örn, höjd 68 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage

674344

2019-09-15