Figuriner Neapel
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
FIGURINER, ett par, Neapel 1900-tal, i form av soldater, polykromt bemålade och förgyllda, höjd 23 och 25 cm
PROVENIENS: Stopalo
Kuntoraportti
674346
Päivämäärä:
2019-09-15