Figuriner Neapel

Figuriner Neapel
Figuriner Neapel
Figuriner Neapel
Figuriner Neapel
Figuriner Neapel
Figuriner Neapel

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

FIGURINER, ett par, Neapel 1900-tal, i form av soldater, polykromt bemålade och förgyllda, höjd 23 och 25 cm

PROVENIENS: Stopalo

Kuntoraportti

674346

Päivämäärä:

2019-09-15