Cabaret Siegmund Paul Meyer

Cabaret Siegmund Paul Meyer
Cabaret Siegmund Paul Meyer
Cabaret Siegmund Paul Meyer
Cabaret Siegmund Paul Meyer
Cabaret Siegmund Paul Meyer
Cabaret Siegmund Paul Meyer
Cabaret Siegmund Paul Meyer
Cabaret Siegmund Paul Meyer

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CABARET, porslin, omkring 1900, Siegmund Paul Meyer porslinsfabrik, målad dekor av växter i guld mot vit fond, höjd 11, diameter 36 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage

674347

2019-09-15